Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego
w Marszewie

Statut Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Marszewie

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Marszewie, zwany dalej „zespołem”, jest jednostką organizacyjną Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi powołaną w celu wspólnego zarządzania jednostkami oświatowymi.

W skład zespołu wchodzą:

  1. technikum;
  2. branżowa szkoła I stopnia;
  3. centrum kształcenia ustawicznego.

Siedzibą zespołu jest budynek „A” położony w miejscowości Marszew 22, 63-300 Pleszew, woj. wielkopolskie.

Zespół posługuje się pieczęcią podłużną o treści: Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Marszewie, Marszew 22, 63-300 Pleszew, tel./fax: 62 7421361, R-n 000099748, NIP 6171796776.

Zespół używa pieczęci okrągłej z godłem państwowym i treścią w otoku: ZESPÓŁ SZKÓŁ CENTRUM KSZTAŁCENIA ROLNICZEGO W MARSZEWIE.

Zespół posiada chronione prawnie: domenę internetową http://www.marszew.pl.     oraz adres internetowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Organem prowadzącym i nadzorującym zespół jest Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi z siedzibą w Warszawie przy ul. Wspólnej 30.

Aktualny statut:

Wersja MS Word

Wersja PDF

 

Ostatnia zmiana: Publikacja dokumentu
Zmiany w dokumencie dokonał: Marlena Kolanowska
Data zmiany: 02-11-20 14:09
Informacja: Pełny rejestr zmian niniejszego dokumentu dostępny jest dla zainteresowanego po złożeniu wniosku o udostępnienie informacji publicznej.