Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego
w Marszewie

Statut Technikum im płk. Ludwika Bociańskiego w MARSZEWIE

Technikum im. płk. Ludwika Bociańskiego w Marszewie, zwane dalej „szkołą” jest publiczną szkołą ponadpodstawową dla młodzieży, wchodzącą w skład Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Marszewie, zwanego dalej „zespołem”

Szkoła używa niepełnej nazwy: technikum.

Siedzibą szkoły jest budynek oznaczony literą „A”, położony w miejscowości Marszew 22, 63-300 Pleszew, woj. wielkopolskie.

Zajęcia szkolne realizowane są także w budynkach oznaczonych literami: „B”, „C”, „D”, położonych w miejscowości Marszew.

Szkoła posługuje się pieczęcią podłużną o treści: Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego, Technikum im. płk. Ludwika Bociańskiego w Marszewie, Marszew 22, 63-300 Pleszew.

Szkoła używa pieczęci okrągłej z godłem państwowym i treścią w otoku: TECHNIKUM IM. PŁK. LUDWIKA BOCIAŃSKIEGO W MARSZEWIE..

Szkoła posiada chronione prawnie: domenę internetową http://www.marszew.pl, oraz adres internetowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Aktualny statut:

Wersja MS Word

Wersja PDF

 

Ostatnia zmiana: Aktualizacja dokumentów i statutu
Zmiany w dokumencie dokonał: Marlena Kolanowska
Data zmiany: 02-11-20 13:59
Informacja: Pełny rejestr zmian niniejszego dokumentu dostępny jest dla zainteresowanego po złożeniu wniosku o udostępnienie informacji publicznej.